Meklējam sadarbības partners vai investorus ilgtermińa sadarbībai Latvijā. Mūsu vīzija ir stabili nostiprināties nekustamo īpašumu attīstības svērā.

Mēs nodarbojamies ar koka karkasa māju ražošanu un būvniecību, kā ari ar nekustamo īpašumu attīstību un tirdzniecību. Mēs lielkam lielu akcentu uz mājas dizainu un energoefektivitāti. Mums patīk skandināvu gaišais minimālisms un dabai draudzīgie materiāli, ar tiem varam dot mājai plašumu un unikālu māju sajūtu.
Scandi SIA 10 gadu garumā ir uzkrājuši pieredzei skandināvijā māju būvniecībā un tagad šīs uzkrātās zināšanas realizējam Latvijā un Eiropā. Izvēloties mūsu mājas, mēs veiksim visu no idejas līdz atslēgu atdošanai.

Nekustamo īpašumu nozare mums ir tuva no 2010 gadu, kad uzsākām savu darbību kā nekustamo īpašumu realizācija, bet 2012. gadā uzsākām savu nozari Norevegijā (Stavangerā). 2016. gadā realizējām dārgāko pārdoto projektu Stavangerā, kas biją 32 mil. vērta villa. No 2015. gada esam katru gadu vismaz ar 5 mil. apgrozijumu, kas mums dod pārliecību tam, ka mūsu piedāvātais biznesa modelis labi darbojas skandināvijā. Kā arī mūsu investori Skandināvijā mums uzticās un esam izvaidojuši tabu sadarbību ilgu gadu garumā.

Šo biznesa model tagad vēlamies realizēt Latvijā, mūsu ieguvumi ir tie un dod mums priekšrocības, ka mums ir savi arhitekti, lieliskas vienošanās ar būmateriālu piegādātājiem, dizaineriem un mums ir sava ražotne kur izveidot mājas.
Esam procesā lai varētu paši nodrošinātu visu nepieciešamo no savas puses un maksimāli dauda ietaupītu uz pērkamajiem pakalpojumiem, jo tas mums dod lielāku pełńu uz katru projektu.
Mūsu smart-business-develo pment modelis ir skaidri pārskatāms un dod stabile uzticību inventoriem.

P. S.

Mēs vēlamies sadarboties tikai ar nopietni ieintresētiem investoriem/sadarbība s partneriem

Pakalpojuma veids: Investora meklēšana
Kompānijas nosaukums: Scandi SIA
Atrašanās vieta: Rīga, centrs
Vieta:Rīga, centrs

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 01.11.2021 13:54