Pārdodu labu divriteni labs stāvoklis reāli pus cena veikalā 170eur, jau par mazu palicis, priekšā bremzīte nolūzusi, bet aizmugurējās darba kārtībā, smuks balts, varbūt kāds kas meklē kko lētāku, šis būtu ok, gan puikam, gan meitenei.

Cena: 80 €
Tālrunis: (+371)24-77-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Cēsis un raj.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 17.06.2026 19:13