|
Investment project. Property for sale, located in Riga, A. Čaka street 60, within the territory of the historical center
|
450,000 € 1050 m2 2 эт. |
 |
Pārdod zemes gabalu ar dārza māju un pamatiem ar proektu vienstāvu māju.
Mājas proekts 84m2., ar 4 istabām un terasi.
|
29,900 € 25 m2 1 эт. |
 |
Dobeles pilsētas centrā, ~ 50 m attālumā no Tirgus laukuma, ~ 50 m attālumā no Viestura ielas un Brīvības ielas krustoju
|
399,000 € 500 m2 3 эт. |
|
|
 |
Meklēju iegādei privātmāju Skrundā.
Dzīvojamā platība no 80 m², vēlams ar zemes gabalu.
Izskatīsim dažādus variant
|
куплю - |
 |
Māja, kas gatava tūlītējai dzīvošanai.
Ilgtermiņa īrei tiek piedāvāta 2025. gadā uzcelta, A klases energoefektīva vi
|
1,950 €/мес. 155 m2 1 эт. |
 |
Продаётся современный одноэтажный частный дом в районе Новостройки, в тихом месте.
Дом расположен на спокойной улице
|
210,000 € 198 m2 1 эт. |
 |
Viss ir iekļauts cenā. Izīrējam minimāli uz 2 diennaktīm (70 eiro/diennaktī), par 2 cilvēkiem -70 eiro, par 4 cilvēkiem
|
70 €/день 170 m2 1 эт. |
 |
Izīrē divstāvu ēku, Jēkabpils pilsētas centrā. Centrālā apkure, bet ir iespēja izmantot arī Jotul krāsni, kas ievērojami
|
600 €/мес. 140 m2 2 эт. |
 |
Pārdodam īpašumu Siguldā.
Dzīvojamā ēka pārbūves projekts.
Īpašumam ir pievienotas visas pilsētas komunikācijas.
I
|
97,000 € 174 m2 2 эт. |
 |
Īpašniece pārdod skaistu dārza mājiņu klusā un drošā apkaimē, netālu no Valmieras pilsētas, - “Buka”, ar nosaukumu “Prie
|
25,500 € 40 m2 1 эт. |
 |
Īpašnieks pārdod kvalitatīvu rindu mājas dzīvokli Jūrmalā, Mellužos
Pārdošanā plašs, pārdomāti plānots rindu dzīvokli
|
325,000 € 207 m2 3 эт. |
 |
Pārdodas skaists un kopts dārza īpašums ar mājiņu pie ezera.
Piedāvājumā lieliska iespēja iegādāties sakoptu dārzu a
|
8,300 € 18 m2 1 эт. |
 |
Pārdod skaistu, modernu mājas īpašumu, kas atrodas 10min. braucienā no Salaspils. Īpašumam pieejams vērtējums. Māja ir n
|
280,000 € 245 m2 2 эт. |
 |
Pārdošanā skaista, plaša savrupmāja ar skaistu, ainavisku zemes Gabalu.
Māja celta 1996. gadā, ēka ir nodota eksplua
|
265,000 € 375 m2 3 эт. |
 |
Mūsdienīga Arhitektūra UN Augstvērtīga Apdare
Šis īpašums apvieno mūsdienīgu arhitektūru, kvalitatīvus materiālus un
|
697,500 € 310 m2 2 эт. |
 |
Pārdod jaunu kvalitatīvi būvētu rindu māju Mārupē, Pētera ielā 30.
A klases energosertifikāts, kas dot iespēju saņemt ī
|
295,000 € 169 m2 2 эт. |
 |
Pārdod pilnībā iznomātu namīpašumu Rīgas centrā, Stabu ielā 35.
Tiek piedāvāts investīciju objekts ar stabilu naudas
|
1,118,000 € 895 m2 3 эт. |
 |
Kr. Barona iela 89/91
Ēkas paltība: 351 m2
Zemes gabala platība : 2547 m2
Gruntsgabals ir daļēji apbūvēts, Uz tās atr
|
850,000 € 351 m2 3 эт. |
 |
Zemes gabals ar vasarnīcu pie paša Rāznas ezera ar apstiprinātu pārbūves projektu.
Pārdod nekustamo īpašumu "Jaunkad
|
44,500 € 47 m2 1 эт. |
 |
Zaļajā ciematā Silabrieži pārdodam plašu 2 stāvu māju ar 6 guļamistabām. Šeit pietiks vietas gan lielai ģimenei, gan ģim
|
250,000 € 500 m2 2 эт. |
 |
Kārtīga un mīloša ģimene meklē jaunas mājas īrei.
Meklējam māju ar vismaz trijām guļamistabām, vēlams ar iespēju īrē
|
сниму - |
 |
Pārdošanā ekskluzīva, pilnībā pabeigta un mēbelēta divstāvu privātmāja slēgtajā premium klases ciematā Saliena.
Pied
|
769,000 € 240 m2 2 эт. |
 |
Pie Rēzeknes, atrodas brīnišķīgs 1, 56 ha zemes lauku īpašums "Fazenda" (dzīvojama māja ar labierīcībām un piecām palīgē
|
59,000 € 70 m2 1 эт. |
 |
Pārdod nekustamo īpašumu Ogrē, Kartonfabrikas rajonā.
Vienreizēja iespēja iegādāties māju mierīgā, dabas ieskautā pr
|
157,000 € 104 m2 2 эт. |
 |
Pārdodas vasarnīca ar zemes gabalu blakus Daugavai, kooperatīvā “Ziedi", Aizkraukle, Ābolu iela 303.
Ēkas platība 50 m2
|
18,000 € 50 m2 1 эт. |
 |
Продаётся 2-этажный дом 120 м² в поселке Davi, расположенный в спокойном, зелёном месте , всего в 25 минутах от Риги .
|
85,000 € 120 m2 2 эт. |
 |
Сдаётся небольшой домик в Майори на 4 месяца (июнь–сентябрь) за 1500 евро (задаток/предоплата 300 евро, оставшаяся сумма
|
375 €/мес. 21 m2 1 эт. |
 |
Izīrē lauku īpašumu Jumurdas pusē, ļoti skaistā un klusā vietā.
Kopējā platība 3.1 ha – no tiem ~2 ha mežs un ~1 ha
|
200 €/мес. 70 m2 1 эт. |
 |
Pārdodu plašu un perspektīvu lauku īpašumu tikai 3 km attālumā no Balviem, braucot uz Rubeņu pusi vai caur Verpuļevu.
|
60,000 € 2 m2 3 эт. |
 |
Izīrēju labiekārtotu vasarnīcu uz trīs mēnešiem: maijs, jūnijs, jūlijs. Pirmajā stāvā virtuve ar malkas un gāzes plīti,
|
700 €/мес. 100 m2 2 эт. |
 |
Izīrēju brīvdienu māju Tukuma pilsētā īstermiņā un ilgtermiņā, cena sludinājumā norādīta vidējā, viss atkarīgs no person
|
55 €/день 60 m2 1 эт. |
 |
Pārdod koptu vasarnīcu lieliskā vietā - Šķēdē, 1. masīvā, 8. ielā.
Īpašums ir pilnībā privatizēts. Zemes platība - 600
|
31,000 € 43 m2 2 эт. |
 |
Pārdošanā nonācis ekskluzīvs piedāvājums.
Lielākais privātais īpašums blakus jūrai, Rojā
Īpašumam pieejams aktuāls vē
|
394,990 € 140 m2 1 эт. |
 |
Продаю, меняю на трактор или авто. Хорошие предложение, 25 км от города даугавпилс. Находится в юнели, между медуми, и с
|
6,000 € 30 m2 1 эт. |
 |
Lielisks Viesu nams “Zīdu kolns” – piemērors svinībām, kāzām, jubilejām, semināriem un citiem pasākumiem, atpūtai pie ez
|
700 €/день 300 m2 2 эт. |
 |
Ilgtermiņa īrei pieejama plaša privātmājas daļa ar pludmali, ainavu un lielu teritoriju vienā no klusākajām Siguldas vie
|
1,900 €/мес. 350 m2 3 эт. |
 |
Pārdod mājīgu dzīvojamo māju pilsētas tuvumā.
Tiek piedāvāta dzīvošanai gatava māja ar divām istabām un virtuvi. Ēkai
|
40,000 € 63 m2 1 эт. |
|
|
 |
Jauna A klases māja pie jūras ar taisnstūra zemesgabalu - Lupīnu iela 2.
Tiek pārdota jauna A klases energoefektīva m
|
300,000 € 147 m2 2 эт. |