|
Attīstītājs izīrē divistabu dzīvokli ar balkonu Jaunajā īres projektā "Cēsu Terraces".
Dzīvoklis PIEEJAMS NO 3. JŪLI
|
830 €/мес. центр 52 m2 Нов. |
 |
Nesen renovēts vienistabas dzīvoklis īrei. Visa renovācija ir pabeigta un pieejama no 29. maija. Atrodas Tekas rajonā, R
|
360 €/мес. Тейка 30 m2 Рекон. |
 |
Сдаётся двухкомнатная квартира на длительный срок.
Квартира будет полностью подготовлена к сдаче с 1 июня: выполнен по
|
250 €/мес. Кенгарагс 40 m2 Хрущ. |
|
|
 |
Izīrēju gaišu un mājīgu dzīvokli (~30 m²) Āgenskalnā, klusā un zaļā vietā, vēsturiskā ielā, kur atrodas arī Ķīnas ekonom
|
320 €/мес. Агенскалнс 30 m2 Дов. дом |
 |
Izīrē ekskluzīvu 6-istabu dzīvokli skaistā jūgendstila ēkā – Ausekļa ielā 6A, Rīgā.
Plānojums: Plaša priekštelpa ar gar
|
3,000 €/мес. центр 242 m2 Рекон. |
 |
Сдаю просторную квартиру с двумя спальнями. Квартира полностью оборудована всей бытовой техникой и мебелью. Кухня объеди
|
890 €/мес. центр 80 m2 Спец. пр. |
 |
Izīrē daļēji mēbelētu 2-istabu dzīvokli lietuviešu projektā, 38 m², stāvs: piektais no pieciem.
Plānojums: Kompakts
|
300 €/мес. Иманта 38 m2 Лит. пр. |
 |
Ekskluzīvi apartamenti ar privātu Spa zonu pašā Rīgas centrā vieta, kur greznība, romantika un pilnīga relaksācija satie
|
60 €/день центр 70 m2 Спец. пр. |
 |
Izīrē
Studio tipa dzīvokli renovētā mājā
2 stāvs
slēdzams apzaļumots pagalms
iespēja novietot auto pagalmā
varam ap
|
400 €/мес. Агенскалнс 25 m2 Рекон. |
 |
Сдаётся комната на длительный период в 4х комнатной квартире со всеми удобствами в самом центре Риги. 25m2. Все комнаты
|
150 €/мес. центр 25 m2 Дов. дом |
 |
Izīrē mēbelētu studio tipa dzīvokli restaurētā vēsturiskā jūgendstila ēkā Rīgas centrā, Krišjāņa Valdemāra ielā 61. Dzīv
|
550 €/мес. центр 25 m2 Рекон. |
 |
Ar terasi un balkonu tiek piedāvāts īrei plašs, saulains dzīvoklis pašā Rīgas centrā.
Dzīvoklis sastāv no 5 istabām,
|
1,200 €/мес. центр 153 m2 Дов. дом |
 |
Stilīgs dzīvoklis Klīversalā, moderniem cilvēkiem. Izcila vieta dzīvošanai - starp Āgenskalna līci, Daugavu, Uzvaras par
|
500 €/мес. Агенскалнс 42 m2 Хрущ. |
 |
Īrei tiek piedāvāts jauns, saulains un pilnībā mēbelēts divistabu dzīvoklis jaunajā projektā Blūmendāles mājas. Viesista
|
550 €/мес. Кенгарагс 43 m2 Нов. |
 |
Izīrēju gaišu un mājīgu 1, 5 istabu dzīvokli Juglā, Markalnes ielā 3. Dzīvoklis atrodas renovētā mājā zaļā un klusā apkā