Pārdod jaunas Bridgestone Blizzak Spike 01 ziemas riepas. Pērkot šīs riepas, saņemsiet papildus riepu apdrošināšanu. Piedāvājumā plašs riepu un disku klāsts. Izdevīgas cenas. Kvalitatīva montāža un balansēšana. Ātra piegāde uz jebkuru vietu Baltijā. Cena par 1gb - 85.00 EUR. Lai apskatītu visu riepu klāstu spiediet uz WWW - apskatīties. Labprāt konsultēsim un ieteiksim labāko variantu. Viegli mūs atradīsiet izmantojot Google maps vai aplikāciju Waze (meklētājā ierakstot "Tavasriepas"). Visiem mūsu piedāvātajiem produktiem un paveiktajam darbam ir garantija. Visi laipni gaidīti ciemos.

Blizzak SPIKE-01 nodrošina izcilus saķeres, bremzēšanas, vadāmības un komforta rezultātus pat vissmagākajos apstākļos, ieskaitot gan uz ledus, gan uz kūstoša, gan sablīvēta sniega. Faktiski, tā nodrošina par 20% labāku veiktspēju uz ledus un par 5% sniegā, salīdzinot ar Noranza 2 EVO, kas ir ievērojams uzlabojums ekstremālos apstākļos.
Blizzak SPIKE-01 pārņem stafeti no ļoti veiksmīgā priekšteča Noranza 2 EVO, un tagad piedāvā vēl plašāku izmēru gammu gan vieglajiem, gan apvidus (SUV, 4x4) automobiļiem. Spriežot pēc izmēru klāsta, tam vajadzētu apmierināt dažādas prasības attiecībā uz transportlīdzekļa tipu, svaru, jaudu, vadāmību un pielietojumu.
Blizzak SPIKE-01 ir samērā ilgas Skandināvijas tirgum paredzēto premium klases ziemas riepu izpētes un radīšanas rezultāts. Riepas iemiesojušas sevī radžu jaunāko dizaina un konstrukcijas tehnoloģiju, kas izstrādāta speciāli Blizzak Spike-01 un ko ražo SITEK - pasaules tirgus līderis šajā jomā.
Blizzak Spike-01 unikālās radzes "Cross-Edge PinTM", kas nosauktas par krustveida iedobi apaļajā serdenī, veidotas ar optimizētu šķērsgriezuma laukumu, lai uzlabotu saķeres efektu. Bridgestone iekšējie testi pierādīja Blizzak Spike-01 pārākumu par iepriekšējās paaudzes modeli Blizzak Noranza 2 EVO gan veiktspējas ziņā ziemas ceļa apstākļos, gan arī noskrējienā un darba mūža ilgumā.
Blizzak SPIKE-01 veiksmīgi tiek galā uz slidena ceļa zemās temperatūrās, vispirms caurspiežot ūdens plēvīti, ko nodrošina jaunizveidotais protektora gumijas sastāvs. Papildus saķeri nodrošina arī jaunā tipa radzes, tādā veidā padarot automobiļa vadīšanu vēl drošāku, jo papildus rievas palīdz lieliski atbrīvot radzes zonu no ledus graudiem un sniega. Visi jaunievedumi ir pierādījuši inženieru domu un darbus par labākas veikstpējas sasniegšanu attiecībā pret iepriekšējās paaudzes radzētajām riepām.

Предлагаем новых зимних шин Bridgestone Blizzak Spike 01. В предложении широкий выбор шин и дисков. Выгодные цены. Профессиональный монтаж и балансировка. Быстрая доставка в любое место Балтии. Цена за 1шт - 85.00 EUR. Для просмотра весь спектр шин нажмите на WWW - посмотреть. С удовольствием проконсультируем и подскажем для Вас лучший вариант. Нас легко найти по навигации (Waze или Google maps), написав в искателе - "Tavasriepas". На любой товар или услугу предоставляем гарантию. Ждём Вас.

For sale new Bridgestone Blizzak Spike 01 winter tyres. In stock extensive offer of tyres and wheels. Very professional tyre changing and balancing. Fast delivery to any place in Baltic States. Price for 1 pc. - 85.00 EUR. To see all our stock please visit our website by clicking on WWW. We are pleased to advise and help to choose the best option. It is easy to find our stores by using Google Maps or aplication Waze (just write in search – "Tavasriepas"). We provide a warranty to all of our products and services. You are welcome.

Размер:R16
Ширина/Высота:225/70
Производитель:Bridgestone
Модель:Bs0
Индекс нагрузки и скорости:107T
Сезон:Зимняя шипованая
Состояние:нов.
Цена:85 €
Телефон:(+371)27-23-***
E-mail: Отправить e-mail
WWW: посмотреть
Место:Рига
Адрес:Ulmaņa gatve 205, Rīga, LV-1029
Время
работы:
Пн.-Пт.09:00 - 18:00
Сб.09:00 - 17:00

Уникальных просмотров: 1
Дата:05.02.2018 10:07