SIA Gxparts pārdod atvieglinātu Arc spararatu Honda GX 270 motoriem vai to analogiem.

Spararats ir izgatavots no alumīnija. Tā svars ir par 1.97 Kg mazāks nekā oriģinālajam spararatam (oriģinālais aptuveni 4.1 Kg, ARC spararats - 2.13 Kg). Spararatā ir iestrādāts neodīma magnēts, kas ir viens no spēcīgākajiem šobrīd pieejamajiem magnētiem tirgū. Spararats ir paredzēts izmantošanai ar standarta spoli. Izmantojot šo spararatu un UT1 tipa spoli ir iespējams apiet elektronisko ierobežotāju UT2 tipa dzinējiem. Spararatam ir standarta aizdedzes moments. Ieteicams izmantot ar 6 grādu ķīlīti. Cena par GX270 ARC spararatu ir 335 €. Piedāvājam iegādāties arī GX200 spararatu. Cena 160 €.

Lai regulētu aizdedzes momentu dzinējam, ir pieejami ķīlīši ar nobīdi no 2 grādiem līdz 12 grādiem. Aizdedzes regulēšana ar spararata ķīlīti ir visvienkāršākais veids, kā izmainīt aizdedzes momentu Honda Gx tipa dzinējiem. Cena par ķīlīti ir 12 €.

Pieejami arī instrumenti, ar ko ir iespējams pārliecināties par aizdedzes momentu.

Preces ir iespējams iegādāties gan uz vietas, gan pasūtot. Cenas ir norādītas ar nodokļiem. Piedāvājam apmaksu arī ar pārskaitījumu. Iespējama arī piegāde pa visu Latviju, izmantojot Omniva pakomātus.

Piedāvājam iegādāties arī jebkuru citu Honda Gx tipa dzinēja rezerves daļu. Noliktavā ir pieejams plašs standarta un sacīkšu (tuning) rezerves daļu sortiments. Sīkāka informāija pa telefonu vai e-pastu.

Марка:Honda
Модель:Gx 270
Год выпуска:2017
Цена:335 €
Место:Рига

Уникальных просмотров: 1
Дата:01.05.2018 19:30