Ekskluzīvu, jo tāds pēc CSDD datiem uz reģistrācijas brīdi 2016 gadā Latvijā bija vienīgais. , un domāju ka cita arī vairs nav.
Pasē 125cm, bet iespējams ka realitātē ir 150cm, jebkurā gadījumā var braukt ar B kategoriju.
Šis mocis ir būtībā tās pats kas Kymco zing, un ir ļoti līdzīgs Yamaha Virago, tāpēc arī daudzas detaļas der no tiem abiem, kaut kas ir no Hondas (piem ir hondas karburators), Vizuāli var teikt ka nekas pat nenodod ka ir tikai 125cm dvēsele, jo izskatās tāds pat kā lielākie brāļi, nu vienīgi tākā cilindrs ir tikai viens, tad arī izpūtēja truba ir viena. Pat skaņu tukšgaitā var pieregulēt ļoti līdzīgu čoperam.
Ar ātrumu gan nav lielos draugos, 100km/h izspiest var, bet neko sevišķi vairāk nesanāks, Kā nekā ir tikai 125cm.
Tehniskā apskate derīga vēl 14 mēnešus, Pie nākošās apskates būs jānomaina spoguļi (esot par maziem pēc noteikumiem) un aizmugurējie pagriezina rādītāji (neesot sertificēti)
Kad pirku tad pirku priekš sevis, apzināti ņēmu tādu kā man patīk, un kuram nevajag A kategoriju jo gribēju vienkārši pamēģināt vai tas ir mans vai nē. tomēr nedaudz pabraucot sapratu ka mocis tomēr nav priekš manis, man daudz labāk patīk 4 riteņi. un tapēc pārdodu lai neaizņem vietu garažā

Марка:Другой
Модель:Giantco
Год выпуска:2006
Объём двигателя, cm3:125
Цена:990 €
Место:Лиепая и р-он

Уникальных просмотров: 1
Дата:19.05.2018 12:28