Iznomā noliktavas telpas Sarkandaugavā, Uriekstes ielā 4.

Kopējā platība: 1 910 m2;
Noliktavas griestu augstums: 12, 5 m;
Industriālā betona grīda;
5 rampas, 1 panduss;
Gāzes apkure, siltā gaisa pūtēji;
Plaša autostāvvieta;
Ērta piekļuve ar privāto un kravas transportu;
Pieejamas biroja telpas;
Telpas pieejamas uzreiz.

Nomas maksa: 4.00 EUR/m2 + apsaimniekošanas maksa + komunālie maksājumi

Город, район: Рига
Город/волость: Саркандаугава
Улица: Uriekstes iela 4
Площадь: 1910 м²
Цена: 7 640 €/мес. (4 €/м²)
Место:Рига
Компания:Kivi Real Estate

Уникальных просмотров: 1
Дата: 14.05.2026 19:10