Iznomā nelielu noliktavas/mantu glabātuves telpu Rīgas centrā T/c Bērnu pasaule.
Platība 20 m²

Noliktava atrodas 5.stāvā, darbinieku WC ir koridorā
Pieejami divi kravas lifti
Pagalmā ir iekraušanas/izkraušan as zona ar rampu
Grīdas segums - flīzes
Griestu augstums ir 3 metri
Apkure centrālā - Rīgas Siltums
Kopējā signalizācija uz visu ēku
Autostāvvieta: blakus ir Europark stāvvieta
Divas ieejas - no Matīsa ielas un Kr. Barona ielas
Ērta piebraukšana gan ar vieglo, gan sabiedrisko transportu

Cena ir runājama

Сдается в аренду небольшой склад/складское помещение в центре Риги, Т/С Bērnu pasaule.
Площадь 20 м²

Склад расположен на 5-м этаже, туалет для сотрудников находится в коридоре
Имеются два грузовых лифта
Погрузочно-разгрузочн ая площадка с пандусом во внутреннем дворе
Напольное покрытие - плитка
Высота потолка 3 метра
Центральное отопление - Rīgas Siltums
Общая система сигнализации для всего здания
Парковка: рядом с Европарком
Два входа - с улицы Матиса и улицы Кр. Барона
Удобный доступ как на автомобиле, так и на общественном транспорте

Цена может быть обсуждена.

Rent a small warehouse/ storage space in the centre of Riga, T/C Bērnu pasaule.
Area 20 m²

Warehouse is located on the 5th floor, employee WC is in the corridor
Two freight lifts available
Loading/unloading area with ramp in the courtyard
Flooring - tiles
Ceiling height 3 metres
Central heating - Rīgas Siltums
Common alarm system for the whole building
Parking: next to Europark
Two entrances - from Matīsa street and Kr. Barona street
Convenient access by both car and public transport

The price is negotiable.

Город, район: Рига
Город/волость: центр
Улица: Матиса 25 [Карта]
Площадь: 20 м²
Цена: 150 €/мес. (7.50 €/м²)

Телефон: (+371)26-53-***
Телефон: (+371)20-17-***
E-mail: Отправить e-mail
WWW: посмотреть
Место:Рига

Уникальных просмотров: 1
Дата: 13.05.2026 17:05