Īpašnieks pārdod plašas komerctelpas Rīgas centrā – Aleksandra Čaka ielā 72 / 72B.

Pārdošanā komerctelpas ar kopējo platību 319.1 m². Telpas piemērotas veikalam, salonam, showroom, birojam, klīnikai, studijai, kafejnīcai, restorānam.

Apkure: gāzes.

Lieliska atrašanās vieta aktīvā Rīgas centra daļā ar intensīvu gājēju un auto plūsmu. Ērta piekļuve klientiem un piegādēm.

Nekustama īpašuma novērtējums (tirgus vērtība) – 278.000, 00 EUR.

Objektam ir izsludināta izsole ar sākumcenu 151 000 EUR Latvijas elektronisko izsoļu vietnē.

Город, район: Рига
Город/волость: центр
Улица: Чака 72 [Карта]
Площадь: 319 м²
Цена: 151 000 € (473.35 €/м²)

Телефон: (+371)25-93-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Рига

Уникальных просмотров: 1
Дата: 19.05.2026 08:00