Divas telpas ar kopeju plātību 69 kv. m. Kanalizācija. 380V. Ūdens. Signalizācija. Pilsetas centrs, Gajokā. Atbrivoti. 1. stāvs. Sava atseviška ieija.

Город, район: Даугавпилс и р-он
Город/волость: Даугавпилс
Улица: Dzirnavu 20 [Карта]
Площадь: 70 м²
Кадастровый номер: 05000021503003
Цена: 170 €/мес. (2.43 €/м²)

Телефон: (+371)29-29-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Даугавпилс и р-он

Уникальных просмотров: 1
Дата: 05.05.2026 15:13