Pārdodam apbūves gabalu sakoptā privātmāju ciematā Tukumā.

Zemes gabala platība ir 1 212 m², un tam ir ideāls novietojums attiecībā pret debespusēm.

Īpašumam ir ērts piebraucamais ceļš. Uz zemes gabala aug jauni koki, kurus jaunais īpašnieks var saglabāt vai izzāģēt pēc savām vēlmēm, veidojot sev tīkamu ainavu.

Zemesgabalam ir iespējams pieslēgties pilsētas kanalizācijai, ūdenim, un elektrība ir pieejama pie īpašuma.

Город, район: Тукумс и р-он
Город/волость: Тукумс
Улица: Dzirkaļu iela 3 [Карта]
Площадь: 1212 м²
Назначение: Земля под частный дом
Кадастровый номер: 90010010260
Цена: 34 500 € (28.47 €/м²)

Телефон: (+371)29-25-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Тукумс и р-он

Уникальных просмотров: 1
Дата: 18.05.2026 19:19