Pārdodu nekustamo īpašumu no Rīgas robežas 16km attālumā. Uz zemes gabala atrodas dižkoks-priede, kas ir aizsargājams, bet tas šo īpašumu padara īpašu.
Blakus P4 autoceļš, nākotnē plānota ceļa pārbūve un līdz ar to ir daļa īpašuma, kas ietilpst ceļa aizsargjoslā, bet to var izmantot dārzam, apstādījumiem, vai kam līdzīgam. Šobrīd arī notiek pašvaldībā teritorijas plānojuma izstrāde, var iesniegt priekšlikumus par zemes vienības izmantošanas mērķi līdz 18.augustam.
Uz īpašuma ir iespēja apbūve nelielai ģimenes mājai vai dārza mājai. Iespējams arī var pielāgot komerciālai apbūvei.
Gar īpašuma robežu iet elektrības vads, ir servitūta ceļš, bet nav nostiprināts zemesgrāmatā.
Īpašums ir sarežģīts, bet ar iespējām, tādēļ arī samazināta cena.
|
Город, район:
|
Рижский р-он
|
|
Город/волость:
|
Стопиньский округ
|
|
Посёлок:
|
Līči
|
|
Улица:
|
Ūlupi 1 [Карта]
|
|
Площадь:
|
3000 м²
|
|
Назначение:
|
Земля под частный дом
|
|
Цена:
|
28 000 € (9.33 €/м²)
|