Pārdod zemes gabalu Nākotnē, Pavasara ielā 3
Asfaltēts piebraucamais ceļš
Gāzes pievads pie īpašuma
Elektrības pieslēgums blakus
Apkārtnē jau uzbūvētas dzīvojamās mājas

Zemes gabals piemērots privātmājas būvniecībai.
Klusa un apdzīvota vieta ar labu piekļuvi.

Īpašums bez apgrūtinājumiem.
Iespējams ātri uzsākt būvniecību.

Zvaniet, vienosimies par apskates laiku.

Город, район: Елгава и р-он
Город/волость: Глудская вол.
Посёлок: Glūda
Улица: Pavasara iela 3 [Карта]
Площадь: 2600 м²
Назначение: Участок под поселок
Кадастровый номер: 54520040459
Цена: 25 000 € (9.62 €/м²)

Телефон: (+371)28-32-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Елгава и р-он

Уникальных просмотров: 1
Дата: 05.05.2026 15:58