Nomai tiek piedāvāts birojs renovētā ēkā Vecrīgā, Aldaru ielā. Birojā ir saglabātas oriģinālās koka sijas, lielākajās telpās atsegta mūra siena ar nišām, dēļu grīdas.
Platība: 114 kv. m.
Atvērta tipa plānojums ar atdalītu pārrunu telpu/kabinetu, virtuves zona ar pilnu aprīkojumu (plīts, ledusskapis, trauku mazgājamā mašīna), 2 WC telpas (viena no tām aprīkota ar vannu).
Ir lifts, slēgta kāpņu telpa, namrunis.
Nomas maksā ir iekļauta apsaimniekošanas maksa
Офис в аренду в отреставрированном здании в Старой Риге, Алдару иела. Офис имеет оригинальные деревянные балки, открытую каменную стену с нишами в самых больших помещениях, дощатые полы.
Площадь: 114 кв. м.
Открытая планировка с отдельной комнатой для переговоров/кабинетом , полностью оборудованный кухонный уголок (плита, холодильник, посудомоечная машина), 2 туалетные комнаты (одна с ванной).
Имеется лифт, закрытая лестница, портье.
В стоимость аренды входит плата за управление
Office for rent in a renovated building in Old Riga, Aldaru iela. The office has original wooden beams, exposed stone wall with niches in the largest rooms, plank floors.
Area: 114 sq. m.
Open-plan with separate negotiation room/coffice, fully equipped kitchenette (cooker, fridge, dishwasher), 2 WC rooms (one with bath).
There is an elevator, a closed staircase, a porter.
The rent includes management fee
|
Город:
|
Рига
|
|
Район:
|
центр
|
|
Улица:
|
Алдару 10 [Карта]
|
|
Площадь:
|
114 м²
|
|
Этаж / этажей:
|
3/5/лифт
|
|
Цена:
|
1 631 €/мес. (14.31 €/м²)
|