Izīrēju telpas, platība 94m2.
Telpas atrodas ielas pusē, blakus ceļam iespējams novietot automašīnas, kā arī mājas galā privāta stāvvieta.
Uz ēkas iespējams izvietot reklāmu, iepriekš saskaņojot ar īpašnieku.
Telpas iespējams sadalīt 2 daļās, ar atsevišķu ieeju.

Город, район: Елгава и р-он
Город/волость: Елгава
Улица: Meiju ceļš 2 [Карта]
Площадь: 94 м²
Этаж / этажей: 1/1
Цена: 350 €/мес. (3.72 €/м²)

Телефон: (+371)20-70-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Елгава и р-он

Уникальных просмотров: 1
Дата: 13.05.2026 22:37