Pārdodas dzīvoklis. Svaigi plastikāta logi, radiātori un metāla durvis. Dzīvoklis atrodas mājas vidū. Pieklājīgi un klusi kaimiņi. Ir pagraba telpa. Apsaimnieko biedrība "UGĀLES 13". Zemi komunālie maksājumi.

Город, район: Вентспилс и р-он
Город/волость: Вентспилс
Улица: Ugāles 13 [Карта]
Комнат: 1
Площадь: 37 м²
Этаж / этажей: 3/5
Серия: 103-я
Тип дома: Панельно-кирпичный
Кадастровый номер: 27009000652
Удобства: Лоджия, Парковочное место
Цена: 28 000 € (756.76 €/м²)

Телефон: (+371)20-35-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Вентспилс и р-он

Уникальных просмотров: 1
Дата: 17.05.2026 13:41