Ilgtermiņā izīrē plašu 38, 5 m² vienistabas dzīvokli vienā no labākajiem rajoniem pilsētā.
Dzīvoklī ir praktiski viss nepieciešamais ilgtermiņa dzīvošanai – pārdomāts un iekārtots interjers. Atdalīta guļamzona no dzīvojamās zonas, koridorī pieejama plaša vieta personīgajām mēbelēm vai mantām.
Bonuss jaunajam īrniekam – vairākas JAUNAS mēbeles: virtuves iekārta, virtuves krēsli, matracis, drēbju skapis, galds, TV galds, plaukts, apavu skapis, pakaramais, spoguļi.
Īre: 260 EUR + komunālie maksājumi.
Samaksa par pirmo mēnesi un drošības depozīts – 250 EUR.
Minimālais īres termiņš – 1 gads.
Blakus mājai pieejamas autostāvvietas. Dažu minūšu attālumā veikali (Rimi, Citro), bērnudārzs, skola, augstskola. ~10 minūšu attālumā – pludmale, akvaparks un parki.
Par mājdzīvniekiem vienojamies individuāli.
Rakstiet vai zvaniet, lai vienotos par apskati.
|
Город, район:
|
Вентспилс и р-он
|
|
Город/волость:
|
Вентспилс
|
|
Улица:
|
Pētera iela 28 [Карта]
|
|
Комнат:
|
1
|
|
Площадь:
|
38 м²
|
|
Этаж / этажей:
|
4/5
|
|
Серия:
|
Лит. пр.
|
|
Тип дома:
|
Панельно-кирпичный
|
|
Удобства:
|
Парковочное место
|
|
Цена:
|
260 €/мес. (6.84 €/м²)
|