Продаётся уютная трёхкомнатная квартира .
Дом 119. серии, построенный в 1990 году, обслуживается Rnp. Коммунальные платежи летом составляют 100 евро, а зимой около 250 евро. Земля в собственности.
В квартире просторная гостиная, изолированная кухня и две комнаты, которые обустроены как спальня и детская. Одна из лоджий находится в спальне, другая в коридоре. Лоджии полностью утеплены и остеклены, зимой в них можно находиться как в комнатах.
В квартире два санузла: один оборудован как прачечная с туалетом, другой – объединённая ванна и туалет. Сделан качественный ремонт: заменены полы, утеплены стены, полностью заменена электрика, канализация и сантехника.
Квартира продаётся со всей мебелью, освобождена, без долгов и обременений.
Рядом с домом есть парковка, хорошее расположение: удобный доступ к общественному транспорту, магазинам, школам и спортивному комплексу. Северная гимназия находится в шаговой доступности.
Поездка до Юрмалы на общественном транспорте занимает около 20 минут.

Pārdod mājīgu trīsistabu dzīvokli.
Ēka, 119. sērijas ēka, celta 1990. gadā, un to apkalpo RNP. Komunālie maksājumi vasarā ir 100 eiro, bet ziemā aptuveni 250 eiro. Zeme ir īpašumā.

Dzīvoklī ir plaša dzīvojamā istaba, atsevišķa virtuve un divas istabas, kas ir konfigurētas kā guļamistaba un bērnu istaba. Viena lodžija atrodas guļamistabā, otra - gaitenī. Lodžijas ir pilnībā izolētas un stiklotas, tāpēc ziemā tās var izmantot kā guļamistabas.

Dzīvoklī ir divas vannas istabas: viena ir konfigurēta kā veļas mazgātava ar tualeti, otra ir apvienota ar vannu un tualeti. Ir veikti augstas kvalitātes remontdarbi: nomainītas grīdas, izolētas sienas, pilnībā nomainīta elektroinstalācija, santehnika un citas armatūras.

Dzīvoklis tiek pārdots pilnībā mēbelēts un brīvs, bez parādiem un apgrūtinājumiem.
Blakus ēkai ir pieejama autostāvvieta, un tā ir ērti izvietota, ar ērtu piekļuvi sabiedriskajam transportam, veikaliem, skolām un sporta kompleksam. Ziemeļu ģimnāzija atrodas pastaigas attālumā.

Brauciens līdz Jūrmalai ar sabiedrisko transportu aizņem aptuveni 20 minūtes.

Город: Рига
Район: Золитуде
Улица: Русес 14 [Карта]
Комнат: 3
Площадь: 79 м²
Этаж / этажей: 4/9
Серия: 119-я
Тип дома: Панельный
Цена: 112 000 € (1 417.72 €/м²)

Телефон: (+371)29-52-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Рига

Уникальных просмотров: 1
Дата: 19.05.2026 08:50