Tiek pārdots divistabu dzīvoklis Ziepniekkalnā projektā “Dienvidu pakavs”, Vienības gatvē 192. Mājīgs un funkcionāls dzīvoklis mājā, kas atrodas zaļā un stratēģiski ļoti izdevīgā Ziepniekkalna rajonā. Dzīvoklis ir lieliski piemērots gan dzīvošanai, gan kā investīcija izīrēšanai. Dzīvoklī ir centrālā apkure ar regulējamiem radiatoriem.
Komunālie maksājumi vasarā ap 170 EUR, ziemā līdz 255 EUR, iekļaujot elektrību. NIN aptuveni 50 EUR gadā (ja ir deklarēta persona).
Starpniekus lūdzu netraucēt.

Город: Рига
Район: Зиепниеккалнс
Улица: Виенибас Г. 192 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 58 м²
Этаж / этажей: 4/5
Серия: Нов.
Тип дома: Каменный
Цена: 99 000 € (1 706.90 €/м²)

Телефон: (+371)28-35-***
Телефон: (+371)26-40-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Рига

Уникальных просмотров: 1
Дата: 13.05.2026 15:47