Izolētas istabas, plaša virtuve, liela lodžija, atsevišķs sanitārais mezgls. Dzīvoklis gaišs un silts. Zaļš un kluss pagalms, ērta autostāvvieta pie mājas. Labs variants dzīvošanai, investīcijai vai remontam pēc savas gaumes. Tuvumā veikali, transports un visa nepieciešamā infrastruktūra.
Изолированные комнаты, просторная кухня, большая лоджия, раздельный санузел. Квартира светлая и тёплая. Зелёный и тихий двор, удобная парковка возле дома. Хороший вариант для проживания, инвестиций или ремонта по своему вкусу. Рядом магазины, транспорт и вся необходимая инфраструктура.
|
Город:
|
Рига
|
|
Район:
|
Зиепниеккалнс
|
|
Улица:
|
Илмаяс 15 [Карта]
|
|
Комнат:
|
2
|
|
Площадь:
|
54 м²
|
|
Этаж / этажей:
|
4/5
|
|
Серия:
|
103-я
|
|
Тип дома:
|
Панельно-кирпичный
|
|
Цена:
|
44 900 € (831.48 €/м²)
|