Pārdodu plašu un mājīgu 2 istabu dzīvokli Torņkalnā, klusā un zaļā vietā ar lielisku lokāciju Altonavas un Biešu ielas krustojumā. Dzīvoklis atrodas augstajā pirmajā stāvā, ar logiem uz abām pusēm – pagalmu un ielu.
2023. gada vasarā veikts kapitālais remonts – dzīvoklis siltināts ar fibrolītu no iekšpuses, izbūvēta kvalitatīva termoizolācija un veikta gaiša, mūsdienīga apdare. Īpašums ir pilnībā gatavs dzīvošanai – atliek tikai ienākt un dzīvot.
Šis dzīvoklis ir lieliska izvēle gan dzīvošanai, gan investīcijai vienā no vēsturiski skaistākajām Rīgas apkaimēm.
Plānojums un platība – 56 m²
+ Plaša, izolēta viesistaba;
+ Guļamistaba ar logu uz pagalmu;
+ Atsevišķa virtuve ar kvalitatīvu iebūvēto tehniku;
+ Vannasistaba ar dušu;
+ Atsevišķa tualete;
+ Ērta priekštelpa ar papildu vietu mantu un malkas uzglabāšanai (4 m²).
+ Interjers un aprīkojums
+ Dabīgā koka grīdas;
+ Augstie griesti (3 m), kas rada plašuma sajūtu;
+ Siltās grīdas vannasistabā un priekštelpā;
+ Energoefektīvs apgaismojums;
+ Blackout aizkari;
+ Jauna elektroinstalācija;
+ Funkcionāla podiņu krāsns/kamīns, kas izbūvēta no jauna;
+ Elektriskā apkure;
+ Pilsētas ūdens un kanalizācija.
Dzīvoklis tiek pārdots ar visām fotogrāfijās redzamajām mēbelēm un iebūvēto tehniku.
Papildu priekšrocības
+ Zeme īpašumā;
+ Dzīvokļa īpašums;
+ Šķūnītis pagalmā (20 m²);
+ Bezmaksas autostāvvieta pie mājas;
+ Sakārtota un droša vide;
+ Māja ar 13 dzīvokļiem un aktīvu iedzīvotāju kopienu;
+ Ēku apsaimnieko SIA “Vecruņģi”;
+ Ir mājas uzkrājums un veikti būtiski remontdarbi;
+ Šogad pabeigta jumta nomaiņa;
+ Nostiprināti un nosiltināti pamati;
+ Tiek plānota fasādes atjaunošana un pagalma labiekārtošana.
Apkārtne un infrastruktūra
Klusa un zaļa apkārtne ar lieliskām atpūtas iespējām tuvumā – Arkādijas parks, Māras dīķis un Lucavsalas atpūtas zona. Ērta satiksme uz centru, netālu atrodas Rīga Plaza un LU Akadēmiskais centrs. Labs sabiedriskā transporta nodrošinājums – autobusi un tramvaji.
Cena
81 580 EUR
Zvaniet, lai vienotos par apskati – šis dzīvoklis jūs patīkami pārsteigs.
ENG
For sale: a spacious and cozy 2-room apartment in Torņakalns, located in a quiet and green neighborhood at the intersection of Altonavas and Biešu streets. The apartment is situated on a high first floor, with windows facing both the courtyard and the street.
A complete renovation was carried out in the summer of 2023. The apartment has been insulated from the inside with wood wool boards (fibrolite), ensuring high-quality thermal insulation and energy efficiency. The interior features modern finishes in light tones and is fully move-in ready.
This property is an excellent choice both for comfortable living and as an investment opportunity in one of Riga’s most historic and charming districts.
+ Layout and Size – 56 m²
+ Spacious isolated living room;
+ Bedroom overlooking the courtyard;
+ Separate kitchen with high-quality built-in appliances;
+ Bathroom with shower;
+ Separate toilet;
+ Comfortable entrance hall with additional storage and firewood space (~4 m²).
+ Interior and Features
+ Natural wooden flooring;
+ High ceilings (3 m) creating a spacious atmosphere;
+ Heated floors in the bathroom and hallway;
+ Energy-efficient lighting;
+ Blackout curtains;
+ Functional tiled stove/fireplace, newly rebuilt;
+ Electric heating system;
+ New electrical wiring;
+ City water supply and sewage system.
The apartment is sold fully furnished, including all furniture and built-in appliances shown in the photos.
Additional Advantages
+ Land ownership included;
+ Separate apartment property;
+ Storage shed in the courtyard (20 m²);
+ Free parking next to the building;
+ Well-maintained and secure environment;
+ Building with only 13 apartments and active residents;
+ Managed by “Vecruņģi” Ltd. ;
+ Building reserve fund available and major renovation works already completed;
+ Roof replacement completed this year;
+ Reinforced and insulated foundations;
+ Facade renovation and courtyard improvements already planned.
+ Location and Infrastructure
Quiet and green surroundings with excellent leisure areas nearby, including Arkādija Park, Māras Pond, and Lucavsala recreation area. Convenient connection to the city center, with Rīga Plaza shopping center and the University of Latvia Academic Centre located nearby. Excellent public transport access with buses and trams.
Price
EUR 81, 580
Call to arrange a viewing this apartment will pleasantly surprise you.
|
Город:
|
Рига
|
|
Район:
|
Торнякалнс
|
|
Улица:
|
Алтонавас 5 [Карта]
|
|
Комнат:
|
2
|
|
Площадь:
|
60 м²
|
|
Этаж / этажей:
|
1/2
|
|
Серия:
|
Дов. дом
|
|
Тип дома:
|
Деревянный
|
|
Цена:
|
81 580 € (1 359.67 €/м²)
|