Izīrēju gaišu, pilnībā aprīkotu un mēbelētu dzīvokli klusā rajonā Pārdaugavā, Šampēterī.

atrašanās vieta: Volguntes iela 27a, Rīga
Platība: 42m² (ar balkonu)
Stāvs: 5/5
Istabas: 2.

Atrašanās vietai ir ērta sabiedriskā transporta satiksme - pilsētas centrs 15 min brauciena attālumā, lidosta 7 min attāluma. Tuvumā atrodas veikali Top un Elvi, kā arī 10 min gājiena attālumā tirdzniecības centrs "Spice".

Dzīvoklis tiek izīrēts kopā ar visām redzamajām mēbelēm un sadzīves tehniku.
Dzīvokli raksturo:
- viegli pieejams sabiedriskais transports;
- plaša dzīvojamā istaba, apvienota ar virtuvi;
- guļamistaba ar gultu un ietilpīgu iebūvēto skapi;
- sadzīves tehnika: trauku mazgājamā mašīna, veļasmašīna, indukcijas plīts, krāsns, iebūvēts ledusskapis;
- dzīvoklī kluss, jeb nav dzirdami kaimiņi;
- balkons;
- dienvidu puse, gaišs un silts.
Ieejas durvis kāpņu telpā slēdzamas ar elektronisko kodu.
Pagalmā bezmaksas stāvvieta.
Pieejams arī īrniekiem ar dzīvniekiem.
Komunālie maksājumi: ziemā vidēji 210€ / vasarā vidēji 110€.

Minimālais īres termiņš 1-gads. Papildus īrei maksājami komunālie maksājumi.

Город: Рига
Район: Шампетерис-Плескодале
Улица: Волгунтес 27a [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 42 м²
Этаж / этажей: 5/5
Серия: Хрущ.
Тип дома: Кирпичный
Удобства: Балкон
Цена: 500 €/мес. (11.90 €/м²)

Телефон: (+371)25-91-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Рига

Уникальных просмотров: 1
Дата: 20.05.2026 12:34