Plašs un kvalitatīvs dzīvoklis pārdošanā – Apuzes iela 13, dz. 4, Rīga, Lv‑1046

Piedāvājam iegādei gaumīgi iekārtotu un komfortablu 3 istabu dzīvokli ar kopējo platību 72, 9 m². Papildus dzīvoklim ir 10 m² plaša terase un divas autostāvvietas slēgtā pagalma teritorijā. Īpašums atrodas modernā 2017. gadā celtā ēkā, mierīgā un apzaļumotā Šampētera apkaimē.

Dzīvokļa raksturojums:

Kopējā platība: 72, 9 m² + 10 m² terase ar ārējo elektrības pieslēgumu
Griestu augstums: 2, 9 m
Apdare: dabīgā koka parkets, apsildāmās grīdas vannasistabā un virtuvē, koka pakešu logi
Sanmezgli: divi pilnībā aprīkoti (vanna, duša, bidē), augstas kvalitātes Duravit un Grohe aprīkojums
Mēbeles: individuāli pasūtītas iebūvētās mēbeles, divi ietilpīgi iebūvētie skapji
Komforts: dizaina apgaismojums, automatizēti aizkari, durvju un logu sensori

Ēkas un teritorijas informācija:

Energoefektīva ēka ar autonoma granulu apkures sistēmu
Apsaimniekošanu nodrošina dzīvokļu īpašnieku biedrība
Zeme ir īpašumā
Komplektā iekļautas 2 autostāvvietas
Slēgta, iežogota teritorija ar bērnu laukumu, domofonu un vārtiem ar pulti vai mobilo telefonu
Koplietošanas telpa velosipēdiem un bērnu ratiem

Komunālie maksājumi:

Vasarā: ap ~130 €
Ziemā: ap ~180 €

Atrašanās vieta:
Ērta infrastruktūra – sabiedriskais transports, TC Spice, sporta centri un skolas tuvumā.
Līdz pilsētas centram ~15 minūtes, lidostai ~8 minūtes braucienā.

Dzīvokli pārdod īpašnieks. Aģentus un starpniekus lūdzam netraucēt.

Modern and Spacious Apartment for Sale – Apuzes Street 13, Apt. 4, Riga, LV‑1046

For sale is a stylish and well‑planned 3‑room apartment with a living area of 72.9 m², complemented by a generous 10 m² terrace and two private parking spaces in the courtyard. The property is located in a contemporary building constructed in 2017, set in the calm and green Šampēteris district.

Apartment highlights:

Total area: 72.9 m² + 10 m² terrace with outdoor electrical outlet
Ceiling height: 2.9 m
Interior finishes: solid wood parquet flooring, underfloor heating in the kitchen and bathroom, wooden windows
Bathrooms: two fully fitted bathrooms (bathtub, shower, bidet) with Duravit and Grohe fixtures
Furnishings: custom‑made built‑in furniture and two spacious fitted wardrobes
Smart features: designer lighting, motorized curtains, door and window sensors

Building and amenities:

Highly energy‑efficient building with autonomous pellet heating
Property managed by the apartment owners’ association
Freehold land ownership
Two parking spaces included in the price
Secure environment: intercom, lockable staircase, fenced and landscaped territory with a playground, gates controlled by remote or smartphone
Shared storage area for bicycles and strollers

Utility costs (approx. ):

Summer: €130
Winter: €180

Location:
Excellent access to public transport, Spice shopping center, fitness clubs, and schools.
City centre reachable in 15 minutes; Riga Airport in just 8 minutes.

Sold directly by the owner. Real estate agents are kindly asked not to contact.

Просторная современная квартира на продажу – ул. Апузес 13, кв. 4, Рига, LV‑1046

Предлагается к продаже светлая и комфортная 3‑комнатная квартира общей площадью 72, 9 м² с террасой 10 м² и двумя парковочными местами во дворе. Квартира расположена в современном доме 2017 года постройки, в тихом и озеленённом районе Шампетерис.

Характеристики квартиры:

Площадь: 72, 9 м² + терраса 10 м² с наружной розеткой
Высота потолков: 2, 9 м
Отделка: натуральный деревянный паркет, тёплые полы в ванной и кухне, деревянные окна
Санузлы: два санузла с ванной, душем и биде, сантехника Duravit и Grohe
Мебель: встроенная мебель, изготовленная на заказ, два вместительных встроенных шкафа
Оснащение: дизайнерское освещение, автоматические шторы, датчики окон и дверей

Дом и территория:

Энергоэффективное здание с автономным пеллетным отоплением
Управление домом осуществляется товариществом собственников
Земля в собственности
В стоимость включены 2 парковочных места
Закрытая охраняемая территория с домофоном, детской площадкой и воротами с управлением с пульта или смартфона
Помещение для хранения велосипедов и детских колясок

Коммунальные платежи:

Лето: примерно 130 €
Зима: примерно 180 €

Расположение:
Рядом общественный транспорт, ТЦ Spice, спортивные клубы и учебные заведения.
До центра города – около 15 минут, до аэропорта – 8 минут на машине.

Продажа от собственника. Просьба посредников и агентства не беспокоить.

Город: Рига
Район: Шампетерис-Плескодале
Улица: Апузес 13 [Карта]
Комнат: 3
Площадь: 73 м²
Этаж / этажей: 1/3
Серия: Нов.
Тип дома: Каменный
Удобства: Терраса, Парковочное место
Цена: 199 900 € (2 738.36 €/м²)

Телефон: (+371)25-77-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Рига

Уникальных просмотров: 1
Дата: 11.05.2026 14:59