Izīrē dzīvokli labā stāvoklī. Iebūvēta virtuve, ledusskapis, gāzes plīts virsma, mikroviļņu krāsns, veļasmašīna. Skapis, dīvāns, galds, kumode. Dzīvoklis tiek izīrēts uz ilgu termiņu – uz gadu un ilgāk. Bez dzīvniekiem.

Īres maksa 260 EUR + komunālie maksājumi (vasarā 80–100 EUR, ziemā 120–160 EUR). Drošības nauda 300 eiro.

Piedāvājums ir spēkā, kamēr sludinājums ir publicēts.

Zvaniet, un vienosimies par apskates laiku.

Cдается квартира в хорошем состоянии. Встроенная кухня, холодильник, газовая варочная поверхность, микроволновая печь, стиральная машина. Шкаф, диван, стол, комод. Сдается на длительный срок, год и более. Без животных.
Оплата 260 евро+коммунальные платежи (летом 80-100 евро, зимой 120-160евро. ) Залог 300 евро.
Предложение в силе, пока есть объявление.
Звоните и договоримся о времени осмотра.

Город: Рига
Район: Саркандаугава
Улица: Саркандаугавас 26 k7 [Карта]
Комнат: 1
Площадь: 30 м²
Этаж / этажей: 1/5
Серия: Хрущ.
Тип дома: Кирпичный
Цена: 260 €/мес. (8.67 €/м²)

Телефон: (+371)29-57-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Рига

Уникальных просмотров: 1
Дата: 20.05.2026 13:19