Īpašnieks ilgtermiņā (minimums uz 1 gadu) izīrē pilnībā mēbelētu un gaišu 2-istabu dzīvokli Sarkandaugavā, klusā un zaļā vietā. Staļina laika māja, augstie griesti un lieli logi rada plašuma sajūtu.
- Plānojums: 2 istabas, liela virtuve un vannas istaba. No nelielā balkona paveras skats uz saullēktu.
- Mēbeles un tehnika: Dzīvoklis ir pilnībā mēbelēts un aprīkots ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku (ledusskapis, plīts virsma, cepeškrāsns, veļas mašīna, boileris).
- Ekstras aktīvai atpūtai: Drošs, slēdzams pagrabs riteņu, slēpju vai tūrisma inventāra glabāšanai.
- Pagalms un dārzs: Dārzkopības un barbekjū faniem – zaļš dārzs tieši mājas pagalmā ar savu nelielu zemes gabaliņu.
- Automašīnai: Droša un garantēta stāvvieta slēgtā pagalma teritorijā.
- Infrastruktūra: Tīra kāpņu telpa un ļoti pieklājīgi kaimiņi. Izcila lokācija – Mežaparks tikai 10 minūšu gājiena attālumā, jūra – 10 minūšu braucienā. Blakus viss nepieciešamais: sabiedriskais transports, dzelzceļa stacijas, veikali, skolas un bērnudārzi.
|
Город:
|
Рига
|
|
Район:
|
Саркандаугава
|
|
Улица:
|
Твайка 56 [Карта]
|
|
Комнат:
|
2
|
|
Площадь:
|
52 м²
|
|
Этаж / этажей:
|
3/3
|
|
Серия:
|
Сталинка
|
|
Тип дома:
|
Кирпичный
|
|
Кадастровый номер:
|
01009136151
|
|
Удобства:
|
Балкон, Парковочное место
|
|
Цена:
|
430 €/мес. (8.27 €/м²)
|