Pārdod gaišu 2 istabu dzīvokli 43 m² platībā ķieģeļu mājā. Izveidots ērts, jauns plānojums. Pašlaik noslēdzas kapitālais remonts, un tuvākajā laikā dzīvoklis būs pilnībā gatavs dzīvošanai.
Ērts plānojums viss pārdomāts ikdienas dzīvei. Jauna apdare, logi, komunikācijas un sanitārais mezgls. Mājā veikta komunikāciju renovācija.
Komunikācijas: centrālā apkure, karstais ūdens no boilera (nav atkarīgs no atslēgumiem).
Sarkandaugavas rajons kluss, zaļš, bet ar ātru nokļūšanu centrā. Blakus dzelzceļa stacija “Dauderi” un sabiedriskā transporta pieturas. Viss nepieciešamais ir rokas stiepiena attālumā: veikali, aptiekas, pakalpojumi. Ar autostāvvietu problēmu nav.
Dzīvoklis piemērots gan dzīvošanai, gan izīrēšanai svaigais remonts nodrošina augstu pieprasījumu un labus pasīvos ienākumus bez liekām rūpēm.
Labs variants gan dzīvei, gan investīcijai īrei. Zvaniet. Darījums bez starpniekiem.
---
Продаётся светлая 2-комнатная квартира площадью 43 м² в кирпичном доме. Сделана удобная, новая планировка. Сейчас завершается капитальный ремонт, в ближайшее время квартира будет полностью готова к заселению.
Удобная планировка, всё продумано для повседневной жизни. Новая отделка, окна, коммуникации, санузел. В доме проведена реновация коммуникаций.
Коммуникации: центральное отопление, горячая вода от бойлера (не зависит от отключений).
Район Саркандаугава тихий, зелёный, но до центра быстро. Рядом ж/д станция Dauderi и остановки общественного транспорта. Всё необходимое под рукой: магазины, аптеки, сервисы. С парковкой проблем нет.
Квартира подойдёт и для собственного проживания, и для сдачи в аренду свежий ремонт даёт высокий спрос и хороший пассивный доход без лишних хлопот.
Хороший вариант как для жизни, так и под аренду. Звоните. Сделка без посредников.
---
A bright 43 m² two-room apartment for sale in a brick building. The apartment features a convenient new layout. A full renovation is currently being completed, and the apartment will soon be fully ready for move-in.
The layout is practical and thoughtfully designed for everyday living. New finishing, windows, utilities, and bathroom facilities. The building has undergone a renovation of its utility systems.
Utilities: central heating and hot water from a boiler (independent from centralized hot water shutdowns).
Located in the Sarkandaugava district a quiet and green area with quick access to the city center. Nearby are the “Dauderi” railway station and public transport stops. Everything you need is close by: shops, pharmacies, and services. Parking is not an issue.
The apartment is suitable both for personal living and as a rental investment the fresh renovation creates strong rental demand and stable passive income with minimal hassle.
A great option both for living and for renting out. Call for more information. Direct sale without intermediaries.
|
Город:
|
Рига
|
|
Район:
|
Саркандаугава
|
|
Улица:
|
Саркандаугавас 26/2 [Карта]
|
|
Комнат:
|
2
|
|
Площадь:
|
43 м²
|
|
Этаж / этажей:
|
1/5
|
|
Серия:
|
Спец. пр.
|
|
Тип дома:
|
Кирпичный
|
|
Кадастровый номер:
|
01000152012001
|
|
Цена:
|
64 700 € (1 504.65 €/м²)
|