Pārdod 2 istabu dzīvokli specprojekta ķieģeļu mājā Viestura prospektā.
Dzīvoklis atrodas 5. stāvā. Plānojums sastāv no divām istabām, atsevišķas virtuves, dalīta sanitārā mezgla un lodžijas. Istabas ir caurstaigājamas.
Dzīvoklis ir bez remonta, taču viss funkcionē un īpašums tiek pārdots esošajā stāvoklī. Kā būtiski plusi lieli logi, daudz dabīgās gaismas, lodžija un skats uz zaļu, mierīgu iekšpagalmu.
Māju apsaimnieko RNP.
Zvaniet vai rakstiet atbildēšu uz jautājumiem un vienosimies par apskates laiku.
Продаётся 2-комнатная квартира в кирпичном доме спецпроекта на проспекте Виестура.
Квартира расположена на 5 этаже. Планировка включает две комнаты, отдельную кухню, лоджию и раздельный санузел. Комнаты проходные.
Квартира без ремонта, однако всё функционирует и объект продаётся в текущем состоянии. Из преимуществ большие окна, много естественного света, лоджия и вид на зелёный тихий двор.
Дом обслуживает RNP.
Звоните или пишите отвечу на вопросы и договоримся о просмотре.
|
Город:
|
Рига
|
|
Район:
|
Саркандаугава
|
|
Улица:
|
Виестура пр. 37 [Карта]
|
|
Комнат:
|
2
|
|
Площадь:
|
47 м²
|
|
Этаж / этажей:
|
5/9/лифт
|
|
Серия:
|
Спец. пр.
|
|
Тип дома:
|
Кирпично-панельный
|
|
Удобства:
|
Лоджия, Парковочное место
|
|
Цена:
|
37 000 € (787.23 €/м²)
|