Saimniece izīrē: Gaišs, plašs, mājīga, silts 2-istabu dzīvoklis ar plašu balkonu Salnas ielā jaunajā projektā Pļavniekos.

Dzīvoklis tiek piedāvāts ilgtermiņa īrei tieši no īpašnieka – bez starpniecības komisijas maksas.

Galvenās priekšrocības:

Aprīkojums: Iebūvētā virtuves iekārta, ledusskapis, plīts un veļas mašīna. Dzīvoklis ir gatavs dzīvošanai.

Plašs balkons
Digitālā brīvība: Dzīvoklī nav uzstādīts TV un internets – jūs varat izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko operatoru (piemēram, Tet, Baltcom u. c. ) un ātrumu.

Stāvoklis: Silts, kluss un kopts dzīvoklis ar zemiem komunālajiem maksājumiem, vannā apsildāmā grīda.

Atrašanās vieta un vide: Sakopta, slēdzama kāpņu telpa un kaimiņos mierīgi iedzīvotāji. Blakus atrodas veikali (Lidl, Maxima, Rimi), sabiedriskā transporta pieturas un zaļās zonas pastaigām.

Īres nosacījumi:Īres maksa: 470 EUR mēnesī + komunālie maksājumi. Drošības depozīts: 800 EUR (tiek atgriezts, beidzoties īres līgumam).

Pieejamība: Dzīvoklis būs brīvs no jūnija sākuma, kad to varēs sākt apskatīt. Rezervēt, vienoties par apskatēm var jau tagad.
Meklēju kārtīgus un atbildīgus īrniekus (vēlams bez mājdzīvniekiem).

Papildus: Slēdzam oficiālu īres līgumu.
Interesentus lūdzu zvanīt vai rakstīt (WhatsApp), lai vienotos par apskates laiku.

Город: Рига
Район: Плявниеки
Улица: Салнас 21 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 52 м²
Этаж / этажей: 8/9/лифт
Серия: Нов.
Тип дома: Панельный
Удобства: Балкон
Цена: 470 €/мес. (9.04 €/м²)

Телефон: (+371)29-55-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Рига

Уникальных просмотров: 1
Дата: 08.05.2026 14:30