Remontēts.
Dzīvojamā istaba caurstaigājama, divas izolētas guļamistabas.
Pieejama stāvvieta pie mājas.
Tuvumā skola, sabiedriskais transports, veikali, poliklīnika.
Apsaimnieko Rīgas namu pārvaldnieks.
Vidējie komunālie rēķini vasarā 120EUR, ziemā 280EUR.
Dzīvoklis ir bez apgrūtinājumiem, parādiem un pieejams uzreiz.
Pārdod īpašnieks.
Par apskates laikiem varam vienoties.

Город: Рига
Район: Плявниеки
Улица: Земес 3 [Карта]
Комнат: 3
Площадь: 63 м²
Этаж / этажей: 4/9/лифт
Серия: 602-я
Тип дома: Панельный
Удобства: Лоджия, Парковочное место
Цена: 93 750 € (1 488.10 €/м²)

Телефон: (+371)29-55-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Рига

Уникальных просмотров: 1
Дата: 12.05.2026 14:44