Dzīvoklis ir atbrīvots, bez mēbelēm. Nav apgrūtinājumu. Trīs izolētas istabas. Divas lodžijas, ar skatu uz ezeru (Ezermalas ielu). Stāvvieta pagalmā. Nepieciešams remonts, pēdējo reizi tas veikts ap 2005.gadu, bet var dzīvot uzreiz, ir virtuves iekārta, wc, duša, gulta, veļas mašīna. Piedāvājums tikai 3 dienām. Starpniekus lūdzu sazināties, ja ir reāls pircējs. Pārdod īpašniece.

Город: Рига
Район: Межапарк
Улица: Эзермалас 19 [Карта]
Комнат: 3
Площадь: 82 м²
Этаж / этажей: 5/13/лифт
Серия: Спец. пр.
Тип дома: Кирпично-панельный
Удобства: Балкон, Лоджия, Терраса, Парковочное место
Цена: 115 000 € (1 402.44 €/м²)

Место:Рига

Уникальных просмотров: 1
Дата: 04.05.2026 21:46