Pārdod ļoti gaišu, mājīgu un koptu 3 istabu dzīvokli Aglonas ielā 10k-1. Dzīvoklis ir ļoti labā stāvoklī, pilnībā mēbelēts un gatavs dzīvošanai bez jebkādiem papildu ieguldījumiem. Virtuve aprīkota ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku ērtai ikdienai. Dzīvoklim ir ērts un pārdomāts plānojums ieejot iekšā dzīvokli kreisajā pusē paveras plaša vannasistaba, líela dzīvojama istaba no kuras var nokļūt virtuvē, kā arī ir divas izolētas guļamistabas, daudz dabīgās gaismas un patīkama atmosfēra. Mājai ir mainīts jumts, kā arī dzīvoklim ir adekvāti komunālie maksājumi. Klusa apkārtne un laba atrašanās vieta padara šo īpašumu par lielisku izvēli gan dzīvošanai, gan investīcijai.
For sale: a very bright, cozy, and well-maintained 3-room apartment at Aglonas Street 10k-1. The apartment is in very good condition, fully furnished, and ready for living without any additional investments. The kitchen is equipped with all the necessary household appliances for comfortable everyday living. The apartment has a convenient and well-thought-out layout upon entering the apartment, on the left side there is a spacious bathroom, a large living room from which you can access the kitchen, as well as two separate bedrooms, plenty of natural light, and a pleasant atmosphere. The roof of the building has been replaced, and the apartment has reasonable utility payments. The quiet neighborhood and good location make this property an excellent choice both for living and investment.
Продаётся очень светлая, уютная и ухоженная 3-комнатная квартира на улице Аглонас 10k-1. Квартира находится в очень хорошем состоянии, полностью меблирована и готова к проживанию без каких-либо дополнительных вложений. Кухня оборудована всей необходимой бытовой техникой для комфортной повседневной жизни. У квартиры удобная и продуманная планировка при входе в квартиру с левой стороны находится просторная ванная комната, большая гостиная, из которой можно попасть на кухню, а также две изолированные спальни, много естественного света и приятная атмосфера. В доме заменена крыша, а также у квартиры адекватные коммунальные платежи. Тихий район и хорошее расположение делают эту недвижимость отличным вариантом как для проживания, так и для инвестиции.
|
Город:
|
Рига
|
|
Район:
|
Кенгарагс
|
|
Улица:
|
Аглонас 10k-1 [Карта]
|
|
Комнат:
|
3
|
|
Площадь:
|
59 м²
|
|
Этаж / этажей:
|
5/5
|
|
Серия:
|
Лит. пр.
|
|
Тип дома:
|
Кирпично-панельный
|
|
Удобства:
|
Балкон
|
|
Цена:
|
64 000 € (1 084.75 €/м²)
|