Tiek izīrēts gaišs un plašs divistabu studio tipa dzīvoklis ar balkonu ilgtermiņa īrei (vismaz 1 gads).
Mājas teritorijā un kāpņu telpā ir videonovērošanas kameras, kas nodrošina diennakts uzraudzību un drošību.
Dzīvoklis aprīkots ar visu nepieciešamo komforta dzīvei:
Iebūvēta virtuve,
Elektriskā plīts virsma,
Cepeškrāsns,
Ledusskapis,
Veļas mašīna,
Izvelkamais dīvāns,
Divguļama gulta,
Liels un ietilpīgs skapis (garderobes tipa skapis).
Dzīvoklis atrodas 5 minūšu attālumā no sabiedriskā transporta pieturām.
Viss nepieciešamais ir ļoti tuvu 2 minūšu gājienā atrodas veikali, pasts un aptiekas, savukārt pāri ielai ir Lidl.
Līdz t/c Akropole ir 1, 5 km. Netālu no mājas atrodas arī Daugavas promenāde.
Ir uzstādīti individuālie siltuma skaitītāji, kas nodrošina zemus komunālos maksājumus apkures periodā.
No logiem paveras skats uz klusu un zaļu pagalmu.
Dzīvoklis ir pieejams uzreiz.
Īres maksa 480 EUR/mēn. + komunālie maksājumi + garantijas depozīts 500 EUR.
Сдается светлая и просторная двухкомнатная квартира студийного типа с балконом, на длительный срок (минимум на год).
На территориях дома и в подъездах камеры круглосуточного видео наблюдения.
В квартире имеется всё необходимое для комфортного проживания:
Большой шкаф гардеробного типа.
Квартира находится в 5 минутах от остановок общественного транспорта. Все необходимое в шаговой доступности- в 2 минутах ходьбы расположены -магазины, почта, аптеки, напротив дома Lidl.
В доме на первом этаже есть салон красоты.
Торговый центр Akropole находится в 1.5 км.
Недалеко от дома променад на берегу реки.
В квартире установлены индивидуальные счетчики отопления, что обеспечивает невысокие коммунальные платежи.
Из окон открывается прекрасный вид на тихий и зеленый двор.
Квартира доступна прямо сейчас.
Стоимость аренды 480 евро/месяц + коммунальные платежи + гарантийный депозит - 500 евро.
|
Город:
|
Рига
|
|
Район:
|
Кенгарагс
|
|
Улица:
|
Прушу 4 [Карта]
|
|
Комнат:
|
2
|
|
Площадь:
|
44 м²
|
|
Этаж / этажей:
|
4/5/лифт
|
|
Серия:
|
Нов.
|
|
Тип дома:
|
Кирпично-панельный
|
|
Удобства:
|
Балкон
|
|
Цена:
|
480 €/мес. (10.91 €/м²)
|