Izīrēju siltu, gaišu un nelielu vienistabas dzīvokli.
Ļoti ērts ekonomiskai, bet konfortablai dzīvošanai. Labs plānojums. Viss dzīvei un saimniekošanai nepieciešamai ir pieejams: ledusskapis, veļas mašīna, liels stūra skapis, plata gulta, kumode, elektroplīts, mikroviļņu krāsns. Labākais Prano firmas rekuperators, kurš ļoti labi silda telpu, regulē telpas mitrumu un kopējo dzīvokļa mikroklimatu. Publiskais transports: gan autobusi, gan tramvajs. Pagalms iekopts, izgaismots ar jauku bērnu rotaļu laukumu. Vieta automašīnas novietošanai.

Slēdzot līgumu jāmaksā par pirmo mēnesi un garantijas summa mēneša īres maksas apjomā.

Piemērots dzīvošanai bez mājdzīvniekiem un kaitīgie ieradumiem.
Starpniekus lūgums netraucēt.

Lūdzu zvaniet, vienosimies par dzīvokļa apskati.

Город: Рига
Район: Чиекуркалнс
Улица: Саулкрасту 2 [Карта]
Комнат: 1
Площадь: 18 м²
Этаж / этажей: 2/2
Серия: Спец. пр.
Тип дома: Каменный
Удобства: Парковочное место
Цена: 240 €/мес. (13.33 €/м²)

Телефон: (+371)28-33-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Рига

Уникальных просмотров: 1
Дата: 23.05.2026 13:17