Рига - Чиекуркалнс
Tiek izīrēts vienistabas dzīvoklis ar malkas apkuri. Zemi komunālie maksājumi. Pieejams šķūnītis malkas uzglabāšanai. Dzīvoklis tiek izīrēts ilgtermiņā.
Город:
Рига
Район:
Чиекуркалнс
Улица:
Чиекуркална 1 п. л. 4
[
Карта
]
Комнат:
1
Площадь:
23 м²
Этаж / этажей:
1/2
Серия:
Ч. дом
Тип дома:
Каменный
Цена:
200 €/мес. (8.70 €/м²)
Показать карту
Место:
Рига
Уникальных просмотров:
1
Дата: 08.04.2026 11:24
Добавить в закладки
|
Сообщить о нарушении
Правила
|
Куки-файлы
|
Связь с редактором
|
Www версия
Объявления © ss sia 2000