Продается 2-х комнатная квартира (гостиная объединена с кухней),
в новом проекте Ezerparka Nami, на границе Čiekurkalns и Mežaparks, 15 минут до центра, удобное
транспортное сообщение.
В квартире установлена встроенная кухня со всей необходимой бытовой техникой,
- в ванной комнате стиральная машина,
- пол с обогревом,
- индивидуальные счётчики,
- регулируемое отопление,
Дом очень энергоэффективен, относительно низкие коммунальные платежи, закрытый подъезд с чипом, видеонаблюдение, закрытая велопарковка, терраса на крыше для жильцов,
шкафчики “Washbox” для химчистки в подъезде (1 этаж).
Рядом с домом автобусная и трамвайная остановки, благоустроенная, озелененная территория, бесплатная автостоянка у дома, во дворе - детская площадка.
Есть подземная автостоянка.
Новые супермаркеты Макsimа, Rimi, Lidl находится в 3-5 минутах ходьбы.
Квартиру продает хозяин.

Pārdod 2 istabu dzīvokli (viesistaba apvienota ar virtuvi) jaunajā projektā “Ezerparka Nami”, pie Čiekurkalna un Mežaparka robežas, 15 minūšu attālumā no centra, ērta sabiedriskā transporta satiksme.

Dzīvoklī ir iebūvēta virtuve ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku,
– vannas istabā veļas mazgājamā mašīna,
– apsildāmās grīdas,
– individuālie skaitītāji,
– regulējama apkure.

Māja ir ļoti energoefektīva, salīdzinoši zemi komunālie maksājumi, slēgta kāpņu telpa ar čipu piekļuvi, videonovērošana, slēgta velonovietne, iedzīvotājiem pieejama jumta terase,
“Washbox” skapīši ķīmiskajai tīrīšanai kāpņu telpā (1. stāvā).

Blakus mājai ir autobusu un tramvaju pieturas, labiekārtota un apzaļumota teritorija, bezmaksas autostāvvieta pie mājas, pagalmā – bērnu rotaļu laukums.
Ir pieejama pazemes autostāvvieta.

Jaunie lielveikali Maxima, Rimi un Lidl atrodas 3–5 minūšu gājiena attālumā.

Dzīvokli pārdod īpašnieks.

Город: Рига
Район: Чиекуркалнс
Улица: Русова 7 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 40 м²
Этаж / этажей: 3/4/лифт
Серия: Нов.
Тип дома: Каменный
Кадастровый номер: 01009261761
Удобства: Балкон, Парковочное место
Цена: 95 000 € (2 375 €/м²)

Телефон: (+371)27-01-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Рига

Уникальных просмотров: 1
Дата: 05.05.2026 11:17