Specprojekts. "lauvu māja". Īpašnieks ir pretimnākošs un akceptēs nomnieka vēlmi pārveidot telpas, dzīvoklis sagatavots remonta uzsākšanai. Šo dzīvokli ir iespējams sadalīt 2 mazākos dzīvokļos. Telpu logi vērsti uz dievidu pusi , uz koptu dārzu ar diviem dižozoliem .
Izīrēju 3 istabu dzīvokli ar atsevišķu studiju un ratiņtelpu.
Tas sastāv no:
1 viesistabas
2 izolētām istabām
1 virtuves
dušas telpas, WC.
Mēbeles: Dzīvoklis tiek izīrēts daļēji mēbelēts. Galdi, krēsli , skapji , apgaismes
kermeņi telpās.
Pagalma māja, slēgta kāpņu telpa.
Liels pagalms ar atsevišķām ieejām studijā un ratiņtelpā.
Specprojekts. "Lauvu māja" .Pazīstama dzīvojamā ēka ar tēlniecības elementiem - 72 lauvu ciļņiem fasādēs , kas ir redzamas gan no Brīvības un gan no Tērbatas ielām . Autori arhitekti: Edgars Šēnbergs un Uģis Šēnbergs. Balkonus ieskauj lauvu portreti - betona ciļņi. Skulpturālo veidojumu nosaukums “ Lauvu mīlas spēles ”(1987) , ko veidojušas tēlnieces Valentīna Zeile un Viktorija Pelše speciāli šai ēkai .Tām pieskaņotas ornamentālas betona loga apmales , ko veidojis tēlnieks Juris Švalbe.
Autostāvvieta Europark pie ēkas 30 vietām.
Telpas ar savu neatkarīgu koplietošanas ieejas vestibilu 10.0 m2 .
Telpu kopējā platība 100 m2.Telpu griestu augstums 2800 mm.
Stāvoklis: dzīvoklis sagatavots remonta uzsākšanai. Ir iespēja izveidot sev ērtu plānojumu, tai skaitā virtuvi un sanitāro mezglu. Dzīvoklī ir kanalizācija, ūdens . Uzstādīti koka logi un metāla ieejas durvis. Nomnieks var veikt telpu pārplānošanu, sienu demontāžu un telpu izvietojuma piemērošanu nomnieka vajadzībām. Minimālais īres termiņš 1 gads.
Papildus nomas maksai atsevišķi komunālie apsaimniekošanas maksājumi katru mēnesi apkurei , elektrībai un ūdensvada maksājumiem pēc rādītāja skaitītājā ik mēnesi .
Komunikācijas: Siltumsūknis gaiss -gaisa apkure. Elektriskais ūdenssildītājs .
Mājas blakus telpās ir 10 m2 telpa mākslinieku studijai ar savu neatkarīgu ieeju .
Ēku apsaimnieko Dzīvokļu īpašnieku biedrība "Brīvības iela 104".
Drošība: durvju koda atslēga.
Īpašumam klātpieguļošas divas segtas ēku caurbrauktuves.

Atrašanās vieta:Tuvumā Vidzemes tirgus , Bērnu pasaule, Dailes teātris, Centra sporta kvartāls, Ziedoņdārzs, Rīgas 1. slimnīca. Apkārtnē pieejami dažādi veikali, kafejnīcas, restorāni. Ērta sabiedriskā transporta virziens visos pilsētas virzienos.
Kontakti
Mūsu adrese:
Brīvības iela 104, Rīga. LV-1001
(Dailes teātra rajons)

Город: Рига
Район: центр
Улица: Бривибас 104 [Карта]
Комнат: 3
Площадь: 100 м²
Этаж / этажей: 1/6/лифт
Серия: Спец. пр.
Тип дома: Кирпичный
Удобства: Балкон, Парковочное место
Цена: 550 €/мес. (5.50 €/м²)

Телефон: (+371)29-45-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Рига

Уникальных просмотров: 1
Дата: 19.05.2026 18:22