Pagalma māja, 2 istabas izolētas, viesistaba caurstaigājama, plastikāta stikla pakešu logi, lamināta parketa grīdas segums, sanmezgls kopīgs (vanna), mēbelēts, iebūvēta virtuves iekārta ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku, elektriskā plīts virsma, ledusskapis, veļasmašīna, ir balkons, slēdzama kāpņu telpa. Izīrējam ilgtermiņā īrniekiem bez mājdzīvniekiem.
Apsaimniekošanas maksa iekļauta īres cenā.
Komunālie maksājumi ziemā ~ 220 eur vasarā ~ 80 eur
|
Город:
|
Рига
|
|
Район:
|
центр
|
|
Улица:
|
Дзирнаву 47 [Карта]
|
|
Комнат:
|
3
|
|
Площадь:
|
50 м²
|
|
Этаж / этажей:
|
4/5
|
|
Серия:
|
Дов. дом
|
|
Тип дома:
|
Каменный
|
|
Цена:
|
470 €/мес. (9.40 €/м²)
|