Ap 31.05.2026 tiks pabeigts kosmētiskais remonts 1 istabas studija tipa dzīvoklim, draudzīgi kaimiņi, Zemi komunālie maksājumi tikai 1. 00 eur par 1m vasarā un ziemā tikai 2, 50 Eur/m iekļaujot arī apkuri apkures sezonas laikā , pluss elektrība pēc skaitītāja , Dzīvokļa komplektācija var būt pēc vienošanās, ieskaitot ar sadzīves tehniku, visas ērtības, iespējams arī darbiniekiem aprīkot ar divstāvu metāla gultām, kā arī aprīkot ar mēbelēm priekš ģimenes ar bērniem un dzīvniekiem, (izņemot nedrīkst ar čūskām un krokodiliem), uz ilgu laiku, netālu dažādi veikali, Maxima, Rimi, Lidl, Depo , līdz Origo 15 min gājiens. Bildes informatīvas. Izīrē ēkas īpašnieks nekādi papildus maksājumi nav jāveic, ievācoties jāmaksā par pirmo mēnesi un depozīts viena mēneša maksas apjomā.

Город: Рига
Район: центр
Улица: Латгалес 104 [Карта]
Комнат: 1
Площадь: 22 м²
Этаж / этажей: 2/3
Серия: Дов. дом
Тип дома: Деревянный
Цена: 245 €/мес. (11.14 €/м²)

Телефон: (+371)26-28-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Рига

Уникальных просмотров: 1
Дата: 17.05.2026 09:21