2 izolētas istabas, atsevišķa virtuve, vannas istaba ar logu, koridors, wc.
Logi vērsti uz abām ēkas pusēm - dienvidaustrumiem un rietumiem.

Ja meklējat īpašu dzīvokli ar gaumīgu interjeru – izteiksmīgu, akcentētu un pārdomātu detaļās, tad šis būs īstais. Patiesi elegants un šarmants īpašums.

Dzīvoklī veikts pilns kapitālais remonts, kura laikā tika nomainīts viss iespējamais, vienlaikus saglabājot augstos griestus, atjaunojot 2 podiņu krāsnis, rūpīgi izvēloties krāsu gammu un mēbelējumu.

Kvalitatīvas mēbeles un aprīkojums.
+ pēc pasūtījumu izgatavota koka virtuves iekārta un skapis guļamistabā;
+ dizaina tapetes akcentam, pieskaņots sienu krāsojums (bez reģipša);
+ kolekcijas flīzes un kvalitatīva santehnika (hansgrohe, Villeroy&Boch);
+ ērts dīvāns ar elektriski regulējamām pozīcijām;
+ gaumīgi gaismas ķermeņi;
+ žalūzijas, naktsskapīši no Alandeko, vannas istabas iekārtojums no Reaton;
+ laba tehnika: nosūcējs (Miele), plīts virsma (Siemens), ledusskapis, cepeškrāsns (AEG);
+ tiek pārdots ar faktiski visām mēbelēm un aprīkojumu;
+ dzīvoklī var ievākties nekavējoties.

Labs bonuss - individuālais gāzes apkures katls (vadāms attālināti), kas sniedz priekšrocību pašiem regulēt siltumu un kontrolēt izmaksas.

Dzīvoklis atrodas no Ģertrūdes ielas atvirzītā ēkā ar plašu pagalmu, kas nodrošina mieru un klusumu.
No logiem paveras brīvs skats.

Apsaimniekošanu organizē biedrība.
Ēkai piecelts klāt 6.stāvs, kur izbūvēti dzīvokļi, jauns jumts.
Zolīda kāpņu telpa, ieeja ar durvju kodu.
Lēzeni, ērti kāpjamas trepes.
Zeme īpašumā.

Auto stāvvietas iespējas pagalmā vai blakus esošajā maksas stāvvietā (abonements 50 eur/mēn), kuru var redzēt no logiem.

Lai vienotos par apskati un uzzinātu vairāk, lūdzu zvaniet.

Город: Рига
Район: центр
Улица: Гертрудес 113 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 58 м²
Этаж / этажей: 5/6
Серия: Дов. дом
Тип дома: Каменный
Удобства: Парковочное место
Цена: 120 000 € (2 068.97 €/м²)

Телефон: (+371)29-41-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Рига

Уникальных просмотров: 1
Дата: 20.05.2026 08:57