Mājīgs dzīvoklis pēc renovācijas.
Pilnībā mēbelēts un aprīkots ērtai dzīvei.
Divas izolētas istabas , viesu istaba un jauka virtuve .
Pagalmā pieejama autostāvvieta.
Ideāla atrašanās vieta: tuvumā parks, veikali un sabiedriskā transporta pieturas.

Cozy renovated apartment.
Fully furnished and equipped for comfortable living.
Two separate rooms , living room, and a cozy kitchen-dining area.
Parking space available in the courtyard.
Excellent location: close to a park, shops, and public transport stops.

Уютная квартира после реновации.
Полностью меблирована и оборудована для комфортной жизни.
Две изолированные комнаты , гостиная и уютная кухня-столовая. Во дворе есть парковка для авто. Отличная локация: рядом парк, магазины и остановки общественного транспорта.

Город: Рига
Район: центр
Улица: Чака 80 [Карта]
Комнат: 3
Площадь: 83 м²
Этаж / этажей: 5/7
Серия: Рекон.
Тип дома: Кирпичный
Удобства: Парковочное место
Цена: 850 €/мес. (10.24 €/м²)

Телефон: (+371)29-23-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Рига

Уникальных просмотров: 1
Дата: 24.05.2026 21:42