Pārdodu remontējamu 3 istabu dzīvokli ar mantu glabātuvi renovētā ēkā un autostāvvietu pie mājas slēgtā teritorijā.

Autostāvvieta un mantu glabātuve par atsevišķu samaksu. Autostāvvieta 7900 EUR, mantu glabātuve 2900 EUR.

Zeme īpašumā. Dzīvoklī ir nomainīti logi un koka ārdurvis. Pilsētas apkure ar individuālo siltuma skaitītāju. Dzīvokļa logi ir vērsti uz labiekārtotu un apzaļumotu iekšpagalmu.

Starpniekus lūgums netraucēt.

Город: Рига
Район: центр
Улица: Авоту 46 [Карта]
Комнат: 3
Площадь: 60 м²
Этаж / этажей: 5/5
Серия: Дов. дом
Тип дома: Кирпичный
Цена: 93 900 € (1 565 €/м²)

Телефон: (+371)29-46-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Рига

Уникальных просмотров: 1
Дата: 22.05.2026 20:11