Bez Komisijas maksas
Izīrē gaišu un plašu dzīvokli ar ļoti augstiem griestiem Rīgas centrā.
Dzīvoklī ir divas izolētas guļamistabas un ļoti plaša viesistaba, kas apvienota ar virtuvi.
Virtuve ir aprīkota ar ledusskapi, gāzes plīti un cepeškrāsni.
Vannasistabā ir vanna un veļasmašīna. Gaitenī atrodas liels iebūvētais skapis.
Guļamistabu logi vērsti uz klusu un sakoptu pagalmu, kur droši iespējams novietot velosipēdu vai elektroskrejriteni. Kāpņu telpa ir slēdzama un kopta.
Liela priekšrocība ir ēkas gāzes katls, kas ļauj ievērojami samazināt apkures izmaksas maksājumi par apkuri kopā ar karsto ūdeni decembrī bija aptuveni 120 EUR, bet janvārī ap 150 EUR.
Apkārtnē pieejami daudzi veikali, kafejnīcas, restorāni, pakalpojumu sniegšanas vietas un izglītības iestādes, kā arī viss ikdienai nepieciešamais. Vecrīga, Centrālā stacija un pilsētas galvenās ielas ir sasniedzamas dažu minūšu braucienā ar sabiedrisko transportu.
Zvaniet, lai pieteiktos dzīvokļa apskatei.
|
Город:
|
Рига
|
|
Район:
|
центр
|
|
Улица:
|
Стабу 59 [Карта]
|
|
Комнат:
|
3
|
|
Площадь:
|
98 м²
|
|
Этаж / этажей:
|
2/5
|
|
Серия:
|
Дов. дом
|
|
Тип дома:
|
Каменный
|
|
Цена:
|
695 €/мес. (7.09 €/м²)
|