Pārdodu 3 istabu dzīvokli pirmskara mājā, 1. stāvā. Dzīvoklim ir zemesgrāmata, kā arī domājamas daļas ēkā un zemes gabalā. Dzīvoklī ir 3 istabas, virtuve, vannas istaba, tualete, katlu telpa un priekšnams. Kopējā platība 67, 2 kv. m, istabu platības 20, 04 kv. m, 16, 17 kv. m un 9, 58 kv. m. Autonomā apkure, dzīvoklis tiek apsildīts ar ekonomisku cietā kurināmā katlu. Daļēji stikla paketes. Metāla durvis. Teritorija ap māju ir iežogota, ir autostāvvietas, kā arī priekš pagalms ar augļu kokiem. Netālu atrodas promenāde, tirdzniecības centrs Rīga Plaza.

Продаю 3 комнатную квартиру в довоенном доме, 1/2 этаж. Земельная книга на квартиру и условные доли дома и земли. Квартира состоит из 3 комнат, кухни, ванной, WC, котельной, прихожей. Общая площадь 67, 2 кв. м, комнаты 20, 04 кв. м, 16, 17 кв. м. и 9, 58 кв. м. Автономное отопление, квартира отапливается экономичным твердотопливным котлом. Окна частично стеклопакеты. Металлическая дверь. Территория вокруг дома огорожена забором, есть места для парковки машины, а также палисадник с фруктовыми деревьями. Рядом променад, тц Rīga Plaza, до центра города- 10 минут.

Город: Рига
Район: Биекенсала
Улица: Елгава 44 [Карта]
Комнат: 3
Площадь: 67 м²
Этаж / этажей: 1/2
Серия: Дов. дом
Тип дома: Каменный
Удобства: Парковочное место
Цена: 43 500 € (649.25 €/м²)

Телефон: (+371)29-69-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Рига

Уникальных просмотров: 1
Дата: 17.05.2026 01:01