Tikai 200 metru attālumā no jūras tiek piedāvāts lielisks 3 istabu dzīvoklis jaunajā projektā “Liepas Nams”.

Pazemes autostāvvieta ir iekļauta cenā. Pie mājas pieejamas arī bezmaksas autostāvvietas iedzīvotājiem un viņu viesiem.

Dzīvokļa plānojums 2 izolētas guļamistabas, plaša viesistaba apvienota ar virtuvi, 2 sanmezgli (liela vannas istaba un viesu dušas telpa), koridors ar iebūvētiem skapjiem un plašs balkons. Virtuve ir aprīkota ar iebūvētu Bosch tehniku (plīts virsma, cepeškrāsns, trauku mazgājamā mašīna). Māja aprīkota ar ūdens attīrīšanas sistēmu ūdeni var droši dzert no krāna. Apkure ir regulējama ar individuāliem skaitītājiem. Mājas gāzes katls ļauj samazināt apkures izmaksas (kopējie komunālie maksājumi ziemā ap 300 eiro, siltajā sezonā ap 180 eiro). Dzīvoklī ir ievilkts optiskais internets Tet.

Dzīvokļa logi vērsti uz dienvidaustrumiem un dienvidrietumiem. Dzīvoklis vienmēr ir gaišs un saulains. Griestu augstums 3 metri. Pagalmā ir bērnu rotaļu laukums. Pieejama arī grila vieta, ko var izmantot mājas iedzīvotāji.

Apsaimniekošanu nodrošina SIA TradeHub. Apsaimniekotājs rūpējas par teritorijas uzturēšanu visu gadu, kā arī nodrošina ēkas apsardzi un videonovērošanu 24/7. Zaļo teritoriju ar puķu dobēm un rožu dārzu kopj dārznieks.

Lieliska atrašanās vieta Pēterupītes ielokā. Klusa, sakopta un zaļa vide. Jūra atrodas tikai 5 minūšu gājiena attālumā, kā arī visa Saulkrastu pilsētas infrastruktūra (skola, lielveikals, veikaliņi, aptieka, skaistumkopšanas saloni, kafejnīcas) ir viegli sasniedzama ejot ar kājām.

RUS

Всего в 200 метрах от моря предлагается отличная 3-комнатная квартира в новом проекте Liepas Nams. Подземное парковочное место включено в цену. Рядом с домом также есть бесплатные парковочные места для жителей дома и их гостей.

Планировка квартиры 2 изолированные спальни, просторная гостиная, объединенная с кухней, 2 санузла (большая ванная комната и гостевая душевая), коридор, оборудованный встроенными шкафами и большой балкон. Кухня укомплектована встроенной техникой Bosch (варочная поверхность, духовой шкаф, посудомоечная машина). Дом оборудован системой очистки воды, ее можно пить из-под крана. Отопление регулируемое, с индивидуальными счетчиками. Наличие у дома своего газового котла позволяет сократить расходы на отопление (коммунальные платежи в целом зимой составляют около 300 евро, в теплое время года – около 180). В квартиру проведен оптический интернет Tet.

Окна квартиры выходят на юго-восток и юго-запад. Квартира всегда светлая и солнечная. Потолки 3 метра. Во дворе есть собственная детская площадка. Имеется место для гриля, которым могут пользоваться жильцы дома.

Обслуживание осуществляет SIA TradeHub. Управляющая компания обеспечивает круглогодичную уборку территории, а также охрану здания и видеонаблюдение 24/7. За зеленой территорией с клумбами, розарием ухаживает садовник.

Отличное расположение в излучине реки Пēтерупīте. Тихая, ухоженная и зелёная среда. Море находится всего в 5 минутах ходьбы, а также вся городская инфраструктура Саулкрасты (школа, супермаркет, магазинчики, аптека, салоны красоты, кафе) расположена в шаговой доступности.

Город, район: Рижский р-он
Город/волость: Саулкрасты
Улица: Liepu 1a [Карта]
Комнат: 3
Площадь: 94 м²
Этаж / этажей: 3/5/лифт
Серия: Нов.
Тип дома: Каменный
Удобства: Балкон, Парковочное место
Цена: 183 000 € (1 946.81 €/м²)

Телефон: (+371)29-11-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Рижский р-он

Уникальных просмотров: 1
Дата: 07.05.2026 10:03