Mārupes centrā 2-istabu dzīvoklis.

2 gadus atpakaļ veikts kapitālais remonts. Grīda betonēta un lamināta segums. Jauna elektronstalācija, jauna santehnika un apkures sistēma. Ēkas daļai, kur atrodas dzīvoklis esam nomainījuši jaunu jumta segumu.

Centralizēta granulu katla apkure, līdz ar to vari pats kontrolēt apkures izmaksas un komfortu jebkurā gadalaikā.

Nav apsaimniekošanas maksas, jo dzīvokļu īpašnieki to veic paši katrs par savu dzīvokli.

Bezmaksas stāvvieta pagalmā.

Varam izskatīt daļēju nomaksu vai maiņu.

Город, район: Рижский р-он
Город/волость: Марупская вол.
Посёлок: Mārupe
Улица: Daugavas iela 1a [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 32 м²
Этаж / этажей: 1/2
Серия: Спец. пр.
Тип дома: Каменный
Удобства: Парковочное место
Цена: 36 500 € (1 140.63 €/м²)

Телефон: (+371)23-88-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Рижский р-он

Уникальных просмотров: 1
Дата: 08.05.2026 10:35