Izīrēju 3. istabu dzīvokli Jaunmārupē ilgtermiņā. Visas ērtības, virtuve ar dzīvojamo istabu un divas izolētas istabas , siltuma skaitītāji, 2 lodžijas, pagrabs. Vairāk informācijas zvanot.

Город, район: Рижский р-он
Город/волость: Марупская вол.
Посёлок: Jaunmārupe
Улица: Mazcenu aleja 8 [Карта]
Комнат: 3
Площадь: 63 м²
Этаж / этажей: 2/3
Серия: Спец. пр.
Тип дома: Кирпичный
Удобства: Лоджия, Парковочное место
Цена: 550 €/мес. (8.73 €/м²)

Телефон: (+371)26-16-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Рижский р-он

Уникальных просмотров: 1
Дата: 20.05.2026 18:03