Izīrē saulainu un siltu 2-istabu dzīvokli Titurgā, 5.stāvā, 54 kvm ar balkonu. Dzīvoklim logi ir abās mājas pusēs, kas nodrošina gaismu visas dienas garumā.
Tuvumā viss nepieciešamais - veikals, kafejnīcas, pasts, VETklīnika, ģimenes ārsts, sporta un bērnu laukumiņi, sabiedriskais transports, ezers, mežs utt. Dzīvoklis pieejams no ~ 15.maija, rekomendācijas ļoti vēlamas.

Город, район: Рижский р-он
Город/волость: Баложи
Улица: Titurgas 8 36 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 54 м²
Этаж / этажей: 5/5
Серия: Спец. пр.
Тип дома: Панельно-кирпичный
Удобства: Балкон, Парковочное место
Цена: 440 €/мес. (8.15 €/м²)

Телефон: (+371)26-06-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Рижский р-он

Уникальных просмотров: 1
Дата: 04.05.2026 12:21