Pārdodu siltu un saulainu 2 istabu dzīvokli renovētā mājā. Dzīvoklis atrodas 3.stāvā. Kopējā platība 57, 7 m2.pluss liela lodžija un pagrabs. Dzīvoklī ir liela vannas istaba – 6, 9 m2 un liela virutve – 11, 3 m2
Istabas nav caurstaigājamas.
Pie mājas ir vieta automašīnu novietošanai
Blakus atrodas veikali, bērnudārzs, skola un sabiedriskā transporta pietura

Город, район: Рижский р-он
Город/волость: Баложи
Улица: Rīgas iela 16 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 58 м²
Этаж / этажей: 3/3
Серия: Спец. пр.
Тип дома: Кирпично-панельный
Удобства: Лоджия, Парковочное место
Цена: 75 000 € (1 293.10 €/м²)

Телефон: (+371)29-28-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Рижский р-он

Уникальных просмотров: 1
Дата: 12.05.2026 16:48