Izīrēju plašu un mājīgu studijas tipa dzīvokli Sondoru ciematā, Vērēmu pagastā. Dzīvokļa platība – 36 m².

Mēbelēts (bez TV). Virtuve ar sadzīves tehniku, veļasmašīna ar žāvētāju.
Dzīvoklī ir elektriskā apkure.

Mierīga apkārtne un ērta atrašanās vieta netālu no pilsētas.
Īre mēnesī 200 eiro (+komunālie) +depozīts 200 eiro.
Papildus informācija – sazinoties privāti.

Город, район: Резекне и р-он
Город/волость: Веремская вол.
Посёлок: Sondori
Улица: Centra iela 3b [Карта]
Комнат: 1
Площадь: 36 м²
Этаж / этажей: 2/3
Серия: Спец. пр.
Тип дома: Кирпично-панельный
Удобства: Парковочное место
Цена: 200 €/мес. (5.56 €/м²)

Телефон: (+371)29-38-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Резекне и р-он

Уникальных просмотров: 1
Дата: 15.05.2026 11:39